NUTRILITE

NUTRILITE™

Nieprawidłowo zbilansowana dieta może prowadzić do niedoborów najważniejszych składników odżywczych potrzebnych naszemu organizmowi: makro- i mikroskładników odżywczych oraz fitoskładników. Składniki te są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i potrzebne każdemu z nas, niezależnie od wieku i stylu życia. Z myślą o uzupełnieniu niedoborów składników odżywczych w organizmie, NURILITE™ wprowadza Podstawowy zestaw trzech produktów, które dopełnieją swoje działanie, dostarczając organizmowi potrzebnych mu substancji. Podstawowy zestaw trzech produktów obejmuje: All Plant Protein Powder, Omega-3 Complex oraz DOUBLE X™ lub DAILY.
Ciesz się korzyściami odżywczymi płynącymi z codziennego stosowania NUTRILITE™ Podstawowego zestawu trzech produktów!

NUTRILITE to wiodąca na świecie marka wśród witamin i suplementów diety*. Obejmuje ona kompletną serię produktów odżywczych, w tym niezbędne dla organizmu witaminy, minerały, przeciwutleniacze, preparaty ziołowe, suplementy dla sportowców oraz preparaty zastępujące posiłki

Dzięki inspiracji założyciela firmy, Dr. Carla Rehnborga oraz doświadczeniom, które zdobył na Dalekim Wschodzie, NUTRILITE od 1934 roku łączy moc nauki z korzyściami płynącymi ze stosowania naturalnych składników roślinnych. Innowacyjne wykorzystanie rozwiązań naukowych połączone z korzyściami płynącymi ze stosowania fitoskładników, czyli składników odżywczych znajdujących się w roślinach, od zawsze stanowiło podstawę istnienia NUTRILITE. Dzisiaj z dumą świętujemy 80. lat spędzonych na pomaganiu ludziom z całego świata uzyskać lepsze samopoczucie i prowadzić aktywny tryb życia.

* Źródło: Euromonitor International Limited, kategoria Witamin i Suplementów Diety, % wartość globalnej sprzedaży detalicznej, dane za 2017 rok.

Dlaczego NUTRILITE

Filozofia marki NUTRILITE polega na podejściu „od nasiona do gotowego suplementu diety”, która stanowi harmonijne połączenie pozyskiwanych z natury składników z rozwiązaniami naukowymi. Podczas swojego pobytu z Chinach, co miało miejsce prawie 100 lat temu, Carl Rehnborg, założyciel Nutrilite, dostrzegł, jak ważne jest stosowania diety, której głównym elementem są owoce i warzywa. Rzeczywiste doświadczenia oraz dogłębne badania nad składnikami znajdującymi się w roślinach doprowadziły do stworzenia suplementów diety marki NUTRILITE. W 1934 roku na rynek został wprowadzony pierwszy w Stanach Zjednoczonych multiwitaminowo-multimineralny suplement diety z zawartością fitoskładników. 

Posiadająca 80 lat doświadczeń w dziedzinie badań naukowych, NUTRILITE™ to wiodąca na świecie marka wśród witamin i suplementów diety**.

** Źródło: Euromonitor International Limited, kategoria Witamin i Suplementów Diety, % wartość globalnej sprzedaży detalicznej, dane za 2017 rok.

Nauka:
• Z marką Nutrilite współpracuje ponad 150 naukowców, badaczy i specjalistów ds. edukacji, którzy tworzą jeden z największych zespołów w branży. 
• Rocznie Nutrilite na całym świecie produkuje ponad 15 miliardów tabletek i kapsułek witaminowo-mineralnych. 

Natura:
• NUTRILITE™ jest jedną z wiodących w świecie marek suplementów diety, której producent stosuje
przyjazne środowisku naturalnemu metody uprawy roli.
• Zamiast polegać na szkodliwych pestycydach, herbicydach i nawozach chemicznych, pozwalamy działać naturze.
• Stosowane od ośmiu dziesięcioleci zrównoważone metody upraw roli stanowią integralną część prac rozwojowych związanych z produktami NUTRILITE. 
• Zespół Nutrilite udoskonalił działania kontrolne nad produkcją w myśl filozofii „od nasiona do gotowego suplementu diety”, której głównym celem jest zachowanie pełnych właściwości odżywczych roślin oraz zmaksymalizowanie trwałości, skuteczności działania i bezpieczeństwa stosowania produktów NUTRILITE. 

Fitoskładniki stanowią różnicę. 
 • Zespół Nutrilite, w którego składzie znajduje się ponad 150 naukowców, badaczy i specjalistów ds. edukacji, nieustannie pracuje nad poprawą jakości produktów NUTRILITE. 
W celu zapewnienia jak najwyższej jakości produktów, co miesiąc Nutrilite przeprowadza 25 tys. testów. W skali rocznej prowadzonych jest 500 tys. ocen jakości.


image/jpeg;;;Faming new image_240x180.jpg

Techniki upraw

Na wszystkich naszych farmach, których powierzchnia przekracza 6000 akrów: w Stanie Waszyngton, Meksyku i Brazylii, gleba użyźniana jest w sposób naturalny, jak również unika się stosowania syntetycznych pestycydów, herbicydów i nawozów. Wszystkie farmy biorą udział w programie sąsiedzkim, którego celem jest wsparcie lokalnych społeczności.

Każda roślina przetwarzana jest w ciągu godziny od zakończenia zbiorów, co przyczynia się do zachowania dużej ilości wartościowych składników odżywczych.

Fitoskładniki

Do prawidłowego funkcjonowania organizm potrzebuje makro- i mikroskładników odżywczych: witamin, składników mineralnych i fitoskładników.
Co to są fitoskładniki? Są to naturalne składniki odżywcze i podstawowe elementy wszystkich roślin. Fitoskładniki nadają roślinom kolor oraz są wytwarzane i wykorzystywane przez nie w procesie własnego wzrostu oraz jako substancje chroniące komórki przed uszkodzeniami, a także chorobami. Owoce i warzywa w różnych kolorach są źródłem różnych fitoskładników.

image/png;;;Nutrilite Science Science.png

NUTRILITE Nauka

Carl Rehnborg, założyciel marki NUTRILITE, wiele lat temu opracował pionierskie techniki, które służyły do analizy wartości odżywczych roślin. Dzisiaj naukowcy NUTRILITE z całego świata wykorzystują najnowsze metody i zaawansowane technologie, aby nieustannie ulepszać sposoby pozyskiwania maksimalnej ilości składników odżywczych ze zbiorów, a następnie wprowadzać nowe substancje do produktów marki NUTRILITE.  Naukowcy poszukują nowych formuł oraz innowacyjnych metod przetwarzania, jak również zajmują się ulepszaniem dostępnych już produktów i stosowanych składników. Aby zagwarantować jak największą ilość składników odżywczych w koncentracie, wykorzystują supernowoczesny sprzęt badawczy i analityczny.

Każdy produkt NUTRILITE jest bezpośrednim rezultatem testów i analiz przeprowadzanych w laboratoriach przez naukowców, mikrobiologów, chemików, farmaceutów, specjalistów ds. żywienia oraz pracowników technicznych.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, najwyższą jakość oraz właściwe opisy wszystkich produktów NUTRILITE dobrowolnie stosujemy Dobre Praktyki Produkcji. Każdego miesiąca przeprowadzamy 25 000 testów kontroli jakości. W skali roku odbywa się ponad 400 000 ocen produktów. 

image/png;;;wellbeing.png

Dobre samopoczucie

Optymalne samopoczucie nie jest synonimem doskonałego zdrowia. Optymalne samopoczucie polega na dostosowaniu ryzyka związanego z odziedziczonymi zagrożeniami zdrowotnymi i stylu życia w taki sposób, aby prowadzić możliwie najbardziej zdrowy tryb życia. Korzystny wpływ na stan zdrowia mają: prawidłowa dieta, zdrowy styl życia, odpowiedni poziom odpoczynku, regularny relaks oraz odpowiednio dobrane suplementy diety. Głównymi założeniami marki NUTRILITE są: dążenie do osiągnięcia optymalnej kondycji i samopoczucia oraz zdrowy sposób odżywiania.

image/jpeg;;;Power-of-5-Teaser.jpg

POWER OF 5

Program NUTRILITE Power of 5 ma na celu pomoc dzieciom na całym świecie. Wszelkie darowizny pieniężne zebrane w jego ramach przekazywane są do organizacji CARE oraz innych zajmujących się pomocą humanitarną poprzez przekazywanie suplementu Little Bits potrzebującym dzieciom.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej!

Linie produktów

.